Mala Atölyesi

Etkinlik ücretlidir. Etkinliğe katılmak isteyen katılımcılar, atölye öncesi Evrim Onuk ile bir görüşme yaparak kendilerine özel taşlarını seçecek ve yaptıkları seçim üzerine seçtikleri taşlarla birlikte kendilerine özel hazırlanmış kese ile taşları ve reçineleri kargo aracılığıyla evlerine ulaştırılacak. Bu sebeple katılmak isteyen katılımcıların etkinlikten en geç 1 hafta önce görüşmüş olmaları gerekmektedir. Seçilen taşlara göre ödenecek ücret değişiklik gösterebilir.

Son kayıt tarihi 12 Şubat Cuma günüdür.

Evrim Onuk ile görüşme yapmak ve taşlarını seçmek isteyen katılımcılar lovemafia.co’ya kayıt yaptırmak için linke tıklayabilir ve detaylara ulaşabilir.

NİYETİNİZ GERÇEK OLSUN

Yeniye dair dönüşüm ve gelişim yolundaki niyetini, belki en büyük hayalini ya da iyileştirmek istediğin yönün, şifasını üzerinde taşımak ister misin? Olanda ki hayrı görmeye, bereket dolu bir güne dudağımızda mantralar ve niyetler ile bir yolculuğa çıkıyoruz. Şimdi sakinleşme, dönüşüm, ve yeniye dair adım atma zamanı. L’Atelier SoHo’nun niyetlere özel bir araya getirdiği eşsiz taşlarını keşfetmeye sizleri davet ediyoruz. Taşlar ile kurduğumuz bağ ve her bir düğümü atarken niyetimizi fiziki olarak hayata dökmeye alan açıyoruz.

Değerli taşların bir araya gelip uyumlanması ile önce bedenimizi ve zihnimizi ana getirerek, meditasyon pratiği ve mala yapımının birleştiği harika bir atölye programı hazırladık. Evrim’in dudağından dökülen niyet mantraları ile çalışmaya başlayacağız. Ardından Mala’mızı hazırlarken neye odaklanacağımızı netleştireceğimiz bir meditasyon yapacağız. Mala nedir? Neden 108 taştan oluşur? Kaç tür mala vardır? Malayı meditasyon sırasında nasıl kullanırız? Malanın arınma be temizleme ritüellerini nasıl yaparız? Malanın kadim geleneği ile ilgili 4 saatlik mistik bir yolculuğa çıkarak ve kendi malamızı tasarlıyor olacağız.

Paylaş:

Şimdi Keşfedin!

Yazılarım

RAFİNE

Sakin bir köşede kitabım ve kahvem ile ruhumu gezdiren zamanlar yaratıyorum. Kendim için, kendime iyi gelmek için bazen de sadece canım öyle istediği için… Böyle

Yazılarım

Sevmek ve Sevilmek

Sevmek ve sevilmek. Sevmeyi bilmek ya da gerekiyorsa Erich Fromm’un da dediği gibi bir sanat dalını öğrenir gibi öğrenmek. Bir de tabi sevmekle yetinmeyip bunu

L'Atelier SoHo