Kristaller

Yüzyıllar boyunca şifacılar, bilgeler ve eski uygarlıklar iyileştirici özellikleri için kristallerin gücüne başvurdular. Dünyanın her köşesinden çıkartılan bu şifalı taşlar, günümüzde bedeni, zihni ve ruhu iyileştirmek için kullanılıyor. Kristallerin yaşamımıza getirdiği pozitif varlığı, beden zihin ve ruhun üç düzlüğünde enerji alanlarına girme konusunda iyileştirici güçlere sahipler.

Bugün Çin tıbbında, Feng Shui’de, Akupunktur’da iyileştirmeye yardımcı en büyük şifacılar. Her kristal türü farklı bir amaca hizmet eder. Bazı taşlar meditasyon sırasında vücudu iyileştirmek veya sezgiye dokunmak için kullanılır. Zihin, beden ve ruh için iyileştirme yetenekleri ile iyi enerji akışını teşvik ettiği, fiziksel ve duygusal faydalar için de zihni negatif enerjiden kurtarmaya yardımcı olduğuna inanılır.

Kristali seçerken çok dikkatli olman ve sezgisel olarak çekildiğin taşı alman önemli. İster bir kristal gözünüze çarpsın, ister birine doğru fiziksel bir çekiş hissediyor olun, iç bilinçaltınız sizin için doğru olan kristale size rehberlik edecektir. Seçildikten sonra, ihtiyacınız olan bağlantıyı rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Sizin niyetiniz ile çalışan tüm kristallere mantralar eşliğinde ritüel ile size özel düğümlediğim şifalı taşlara L’atelierSoho hesabımdan ulaşabilirsiniz.

 

Niyetiniz gerçeğiniz olsun.

L'Atelier SoHo