Hakkımda

İKSV’de çalıştığım yıllarda, uzak doğu şifa sanatları ve enerji çalışmaları merakım sonucunda, daha iyi ve dengeli yaşamanın yollarını ararken Dr. Joe Dispenza’nın meditasyonu ile tanıştım. Bu tekniklerin, olumlu etkilerini fark etmemin ardından bu alandaki çalışmaları derinden takip etmek ve daha iyi bir yaşam sürdürebilmek adına kendi isteğim ile IKSV’den ayrılarak kurumsal çalışma hayatıma veda ettim.

2019 yılında İzmir Yoga’da 280 Saat Uluslararası Hatha Yoga Eğitmenliği Eğitimi’ni, bir yıl sonra, onun rehberliğinde Kerala Ayurveda Usa Enstitüsü 300 Saat İleri Seviye Ayurveda Uzmanlık Eğitimi’ni tamamladım. Bu 2 yıllık süreçte hayatımda başka alanlar açıldı. Zira yolun sonu yok, mevcut durumum ne olursa olsun, bizler değişen ve gelişen canlılarız, hepimizin içinde var olan potansiyelin de farkındayız. Bu yüzden “iyi olmak” demek biz ve seçimlerimiz demek.

Bir yandan yoga pratiği ve felsefesiyle yoğun bir inzivaya girerken diğer taraftan yoga kampları, nefes egzersizleri, uzun meditasyonlar kadın çemberleri, çakra eğitimlerine katılıyor, diğer yandan meditasyon ve nefes çalışmaları düzenliyordum. Meditasyon çalışmalarında kristaller ile tanıştım. Kristallerin enerjisini bedenimde hissetmek, bir şeylerin şifalandığını görmek, ruhumda yarattığı dönüşüm etkisi ile yeniden doğdum. Şu an halen eğitmenliğimin yanında, kurucusu olduğum L’atelier SoHo hesabı üzerinden kişiye özel kristaller ve yarı değerli taşlar ile mantra ve niyet eşliğinde Mala’lar düğümlüyor, şifalandırıyor ve keyifle paylaşmaya devam ediyorum.

Yolunu arayan herkese ilham vermesi dileğiyle,
Namaste
Evrim

L'Atelier SoHo